Kokurikulum

CARTA ORGANISASI KOKURIKULUM 2012

 

KOKURIKULUM 2012

 

1.   JAWATANKUASA KURIKULUM SEKOLAH
      Pengerusi               :        Pengetua
      Timbalan Pengerusi :        Penolong Kanan
      Naib Pengerusi        :        Semua Penolong Kanan
      Setiausaha              :        Ketua Panitia Pengajian Islam / BC / BT / PSV
      Ahli Jawatankuasa   :        Semua GKM
                                             Semua Kaunselor
                                             Semua Ketua Panitia Mata Pelajaran          
                                             Setiausaha Peperiksaan Awam
                                             Setiausaha Peperiksaan Dalaman
                                             Guru Data
                                             Penyelaras Makmal Komputer
                                             Setiausaha Disiplin Sekolah
                                             Semua Penyelia Tingkatan
 
2.   JAWATANKUASA JADUAL WAKTU
      Pengerusi               :        Pengetua
      Timbalan Pengerusi :        Penolong Kanan
      Naib Pengerusi        :        Semua Penolong Kanan
      Setiausaha              :        Pn. Fadhilah bt Md. Fisal
      Pen. Setiausaha      :        En. Zainal Abidin bin Ahmad
      Ahli Jawatankuasa   :        Semua GKM
                                             Pn. Faizah bt. Tajuddin
                                             En. Gobu A/L Govindaraju
 
3.   JAWATANKUASA PENILAIAN DAN PEPERIKSAAN SEKOLAH
      Pengerusi               :        Pengetua
      Timbalan Pengerusi :        Penolong Kanan
      Naib Pengerusi        :        Penolong Kanan Petang
      Setiausaha              :        Pn. Farah Hayana bt Idris
      Pen. Setiausaha 1   :        Pn. Faizah bt Ahmad Tajuddin(PBS T1)
      Pen. Setiausaha 2  :        Pn. Ruzana bt Abidin( SAPS)
      Pen. Setiausaha 3   :        En. Mohd. Yusof bin Khamis(Dalaman)
      Ahli Jawatankuasa   :        Pn. Norizah Man(SPM)
                                             En. Zainal Abidin Ahmad(Pen. SPM)                               
                                             Pn. Faridah bt Che Matt (PMR)
                                             Pn. Nor Habibah bt Rafidi (Pen. PMR)                              
                                             Pn. Azmarya binti Azhar (STPM)
                                             En. Ramarao A/L Rajagobal(T5)
                                             Pn. Subhah bt Ahmad (T4)
                                             Pn. Mazlina bt Ridzuan(T3)        
                                             Pn. Shakinah bt Ishak (T2)                                                            
                                             En. Mohamed Khaeery Ahmad(T1&P)                                           

4.             LATIHAN RUMAH SUKAN

 

DELIMA

             Setiap Hari Ahad mulai 29 Januari 2012 hingga 23 September 2012

              MASA : 4.30     6.30ptg       ( untuk sesi pagi)

                            8.00    10.00pagi    ( untuk sesi petang)

 

             EMAS

             Setiap Hari Isnin mulai 16 Januari 2012 hingga 24 September 2012

              MASA  : 4.30  – 6.30ptg        (untuk sesi pagi)

                             8.00 – 10.00pagi     (untuk sesi petang)

 

 

            NILAM

              Setiap Hari Selasa mulai 17 Januari 2012 hingga 25 September 2012

              MASA   : 4.30 – 6.30 ptg      ( untuk sesi pagi)

                             8.00 – 10.00pagi    ( Untuk sesi petang)

 

              ZAMRUD

               Setiap Hari Rabu mulai 18 Januari 2012 hingga 26 September 2012

               MASA   : 4.30 – 6.30 ptg    ( untuk sesi pagi)

                               8.00 -10.00pagi  ( untuk sesi petang)

           

 

5.         GURU  PENASIHAT SUKAN / KELAB  PERMAINAN

 

OLAHRAGA

        Pn Aiza Salwa bt Alwi (Ketua)

        YM Raja Badi’ozaman b Raja Samat

       

HOKI

       En Murthy Sagar A/L Dewadoo ( Ketua )  

Pn Fauziah bt Hamzah

 

BADMINTON

Pn. Mazlina bt Ridzuan ( Ketua)

En Zakaria b Saad

 

BOLA TAMPAR

       Pn Tan Bak Lee ( Ketua)   

       Pn Ruzana bt Abidin

       

BOLA JARING

       Cik Fadhilah bt Md Fisal (Ketua)

       Pn Zuliati bt Khasim

     

BOLA KERANJANG

 Cik Gunawathy a/p Sinnathamby (Ketua)

 Cik Choong Chin Han.

SOFBOL

       Pn Faridah bt Che Matt ( Ketua)

       En Rosli bin Yaacob

 

  BOLA BALING

         Pn Shabihah bt Bahari (Ketua)

         Pn Siti Salwa bt Ahmad Suhaimi

      

SEPAK TAKRAW

En Ahmad bin Hashim (Ketua)

En Mohd Jamil Puad b Othman

 BOWLING

Pn Fauziah bt Hamzah(Ketua)

Pn Lee Shai Har

 

 BOLA SEPAK

       En Mohd. Nor Azam b Saad (Ketua)

       En Abu Bakar b Murad

 

 KARUM & CATUR

         En Lai Chee Peng (Ketua)

         Pn Siti Sarah bt Abu Bakar               

 

 

6.     GURU PENASIHAT PERSATUAN / KELAB

 

PERSATUAN BAHASA MELAYU

Pn Noor Aziyan bt Aziz (Ketua)

Pn Huraini bt Daud

 

PERSATUAN MATEMATIK

        Pn Norizah bt Hj Man (Ketua)

        Pn Zuliati bt Khasim

                

PERSATUAN BAHASA INGGERIS

        Pn Nor Hayati bt Ariffin(Ketua)

        Pn Suguna a/p Ponnusamy

 

PERSATUAN Geog & Sejarah

        Pn Ruzana bt Abidin(Ketua)

        Pn Hafsah bt Jamaludin

 

PERSATUAN BAHASA TAMIL

         Pn Anjalai a/p Suberamaniam (Ketua)

         En Gobu a/l Govindaraju

 

PERSATUAN KHB

      Pn Lolita bt Md Yusof  (Ketua)

      Pn Arme Ruhaiza bt Rosli

PERSATUAN BAHASA CINA

Cik Choong Chin Han

En Lim Eu Si (Ketua)

 

 

PERSATUAN PENDIDIKAN SENI

        En Zulpaimin b Hamid (Ketua)

        Pn. Hasmani bt Abu Hassan

 

PERSATUAN AGAMA ISLAM

Pn Rozia Hanis bt A. Rahman(Ketua)

Pn Nuraini bt Mahmud

 

KELAB KOMPUTER

        Pn Hafsah bt Jamaludin (Ketua)

        Pn. Andilah bt Suleiman

 

PERSATUAN SAINS/A.SEKITAR

        Pn Norhartina bt Abu Bakar (Ketua) 

        En Zainal Abidin b Ahmad

KELAB PENGGUNA

        Pn Subhah bt Ahmad (Ketua)

        Pn Rubiah bt Hussin

 

 KELAB  BIMBINGAN& KAUNSELING

En Zolkafle Mad Rashad  (K)

Pn Siti Arifah bt Abd Kadir

 

KELAB RUKUNEGARA / SETIA

Cik Nasitah bt Saad (K)

Pn Che Hindon bt Osman    

KELAB KOMPANG

        En Mohd Khaery (Ketua)

        Pn Normah bt Mahmood

 KELAB SPBT

En Lim Eu Si(Ketua)

Pn Faezah bt Ahmad Tajuddin

 

K. KEWANGAN PELAJAR SEKOLAH

      Pn Wan Fatimah bt Zakaria (Ketua)

      En Mohd Jamil b Fuad

KELAB PENCEGAHAN JENAYAH

        Pn Farah Hayana bt Idris (Ketua)

En Zainuddin b Mohamad

 

PER. PEMBIMBING RAKAN SEBAYA

        Cik Nor Haffizah bt Abd. Rahman( Ketua)

        Pn Wan Norashikin bt Wan Ahmad

KELAB KESELAMATAN JALAN RAYA

         Pn Fauziyah bt Abdullah (Ketua)

         En Ko Kiew Pek

        

 

K. PELAPISTANI

        Pn Intan Nafizah bt Ismail(Ketua)

        Pn Maimunah bt Bahron

 

PERSATUAN PRA-U

         Pn Azmarya bt Azhar (Ketua)

         Pn Rabiaton Adawiyah bt Hashim

 

 

 

7.     GURU PENASIHAT BADAN BERUNIFORM

 

PENGAKAP

        En Ramarao a/l Rajagopal (Ketua)

        Pn Lim See Yong

     

  KADET REMAJA SEKOLAH

        Pn Hasmani bt Abu Hassan (Ketua)

        En Abd Razak b Yaakub

 BULAN SABIT MERAH MALAYSIA

 Pn Sufwatun Affah (Ketua)

 Pn Suzaini bt Abu Bakar

 

 PANDU PUTERI

Pn Pn Lim Soon Hwa (Ketua)

Pn Norma Iza bt.Osman Ariff

 

 PUTERI ISLAM

  Pn Shakinah bt Ishak (Ketua) 

  Pn Noramali bt Osman

 

  TAEKWANDO

        En Anathe Segar  (Ketua)

        Pn Lee Yai Tee

 

 

 SENI SILAT

En Mohd Rozis b Che Pa (Ketua)

Pn Zuliati bt Khasim

 

 

JAWATANKUASA PEMBANGUNAN AKTIVITI KEBUDAYAAN SEKOLAH

Penasihat                       ; Pegawai Pelajaran Daerah

                                       : Ketua Sektor Pengurusan Pembangunan Kemanusiaan Daerah

Pengerusi                       : Pengetua

Timbalan Pengerusi       ; Penolong Kanan 1

Setiausaha                     : Penolong Kanan Kokurikulum

Ahli                                 : Penolong Kanan Hal Ehwal Murid

                                       : Ketua-ketua Bidang

                                       : En Mohd Rozis b Che Pa ( Seni Silat )

                                       : Pn Noor Aziyan bt Aziz ( Persatuan Bahasa Melayu)

                                       : En Mohd Khaeery b Ahmad ( Kompang )

                                       : Pn Rozia Hanis bt A. Rahman ( Persatuan Agama Islam )   

 

JAWATANKUASA PEMBANGUNAN SUKAN SEKOLAH

Penaung                         : Pengarah Pelajaran Negeri

Penasihat                       : Pegawai Pelajaran Daerah

Pengerusi                       : Pengetua

Ahli Jawatankuasa

1.     Jawatankuasa Kecil Pembangunan Fizikal Sukan Sukan Sekolah

Pengerusi   : Penolong Kanan Hal Ehwal Murid

Setiausaha : En Mohd Nor Azam b Saad @ Senafi

AJK             : En Md Irzan b Md Nasir

                      En Gobu a/l Govindaraju

 

2.     Jawatankuasa Kecil Penggalakan Sukan

Pengerusi     : Penolong Kanan Kokurikulum

Setiausaha   : YM Raja Badi’ozaman b Raja Samat

AJK               : Pn Siti Salwa bt Alwi

                        En Rosli b Yaacob

 

3.     Jawatankuasa Kecil Sumber Manusia

Pengerusi     : Penolong Kanan Pentadbiran

Setiausaha    : Pn Aiza Salwa bt Alwi

AJK               : Cik Fadhilah bt Md Fisal

                        Pn Shakinah bt Ishak

 

4.     Jawatankuasa Kecil Pemantauan & Penilaian

Pengerusi     : Ketua Bidang Teknik & Vokasional

Setiausaha   : Pn Farah Hayana bt Idris

AJK               : Pn Hafsah bt Jamaludin

                       Pn Mazlina bt Ridzuan

 

5.     Jawatankuasa Kecil Peningkatan Profesionalisme

Pengerusi     : Ketua Bidang Bahasa

Setiausaha   : Pn Nor Hayati bt Md Ariffin

AJK               : Pn Hasmani bt Abu Hassan

                        Pn Tan Bak Lee

 

6.     Jawatankuasa Kecil Kewangan

Pengerusi      : PIBG

Setiausaha    : En Abd Razak b Yaakub

AJK               :  Pn Subhah bt Ahmad

                        Pn Faizah bt Ahmad Tajuddin

 

 

 

7.     Jawatankuasa Kecil Teknikal

Pengerusi      : PIBG

Setiausaha    : En Mohd Yusof b Kamis

AJK                : En Ko Kiew Pek

                        Pn Andilah bt Suleiman

    

                         

JAWATANKUASA MAJALAH SEKOLAH TAHUN 2012

 

Penasihat                      : Pengetua

Pengerusi                     : Penolong Kanan Kokurikulum

Naib Pengerusi 1           : Penolong Kanan Hal Ehwal Murid

Setiausaha                    : Pn. Noor Aziyan bt Aziz

Penolong Setiausaha     : Pn. Nor Habibah bt Rasidi

Ahli Jawatankuasa         : Pn Huraini bt Daud (Karya BM/Kemanusiaan)

                                    : Pn Lee Shai Har (Karya Bahasa Inggeris)

                                    : En Lim Eu Si (Karya Bahasa Cina)

                                    : En Gobu a/l Govindaraju (Karya Bahasa Tamil)

                                    : En. Rosli Bin Yaacob (Gambar & Peristiwa)

                                       : Pn Hafsah bt Jamaludin ( Gambar & Peristiwa )

                                    : En. Ko Kiew Pek (Laporan Kelab & Persatuan & Kata Aluan YDP PIBG )

: En  Abu Bakar b Murad  (Laporan Sukan & Permainan)

: En. Abd Razak b Yakakub (Laporan Badan Beruniform)

: Pn.Norizah bt. Hj.Man. (Peperiksaan Am)

                                    : En Zulpaimin b Hamid (Hiasan)

                                       : Pn Ruzana bt Abidin (Editor & Kata Aluan Pengarah)

                                       : En Zainuddin b Mohamad ( Kata Aluan PPD & Pengetua)

                                       : GKM Bahasa ( Kata Aluan Ketua Pelajar )

                                    : GKM Sains (Iklan)

                                      

 

 

 

 

JAWATANKUASA LEMBAGA KOPERASI SEKOLAH 2012

 

 

Pengerusi                      : Pengetua

Naib Pengerusi              : Penolong Kanan Kokurikulum

Setiausaha                    : En Jamil Puad b Othman

Bendahari                      : Pn Wan Fatimah bt Zakaria

AJK                               : Pn Rubiah bt Hussin

                                      : Pn Zuliati  bt Khasim

                                      : Pn Intan Nafizah bt Ismail