Kurikulum

 

KURIKULUM 2012

 

1.   JAWATANKUASA KURIKULUM SEKOLAH

      Pengerusi               :        Pengetua

      Timbalan Pengerusi :        Penolong Kanan

      Naib Pengerusi        :        Semua Penolong Kanan

      Setiausaha              :        Ketua Panitia Pengajian Islam / BC / BT / PSV

      Ahli Jawatankuasa   :        Semua GKM

                                             Semua Kaunselor

                                             Semua Ketua Panitia Mata Pelajaran          

                                             Setiausaha Peperiksaan Awam

                                             Setiausaha Peperiksaan Dalaman

                                             Guru Data

                                             Penyelaras Makmal Komputer

                                             Setiausaha Disiplin Sekolah

                                             Semua Penyelia Tingkatan

 

2.    JAWATANKUASA JADUAL WAKTU

      Pengerusi               :        Pengetua

      Timbalan Pengerusi :        Penolong Kanan

      Naib Pengerusi        :        Semua Penolong Kanan

      Setiausaha              :        Pn. Fadhilah bt Md. Fisal

      Pen. Setiausaha      :        En. Zainal Abidin bin Ahmad

      Ahli Jawatankuasa   :        Semua GKM

                                             Pn. Faizah bt. Tajuddin

                                             En. Gobu A/L Govindaraju

 

3.   JAWATANKUASA PENILAIAN DAN PEPERIKSAAN SEKOLAH

      Pengerusi               :        Pengetua

      Timbalan Pengerusi :        Penolong Kanan

      Naib Pengerusi        :        Penolong Kanan Petang

      Setiausaha              :        Pn. Farah Hayana bt Idris

      Pen. Setiausaha 1   :        Pn. Faizah bt Ahmad Tajuddin(PBS T1)

      Pen. Setiausaha 2   :        Pn. Ruzana bt Abidin( SAPS)

      Pen. Setiausaha 3   :        En. Mohd. Yusof bin Khamis (Dalaman)

      Ahli Jawatankuasa   :        Pn. Norizah Man (SPM)

                                             En. Zainal Abidin Ahmad (Pen. SPM)                               

                                             Pn. Faridah bt Che Matt (PMR)

                                             Pn. Nor Habibah bt Rafidi (Pen. PMR)                              

                                             Pn. Azmarya binti Azhar (STPM)

                                             En. Ramarao A/L Rajagobal(T5)

                                             Pn. Subhah bt Ahmad (T4)

                                             Pn. Mazlina bt Ridzuan(T3)        

                                             Pn. Shakinah bt Ishak (T2)                                                            

                                             En. Mohamed Khaeery Ahmad(T1&P)                                           

 

4.   JAWATANKUASA PENTAKSIRAN BERASASKAN SEKOLAH

      Pengerusi               :        Pengetua

      Timbalan Pengerusi :        Penolong Kanan

      Naib Pengerusi        :        Semua Penolong Kanan

      Penyelaras              :        GKM Sains

      Setiausaha              :        Pn. Norizah Man

      Pen. Setiausaha      :        Pn. Faridah bt Che Matt (PMR)

      Pen. Setiausaha      :        Pn. Faizah bt Ahmad Tajuddin(PBS T1)

      Ahli Jawatankuasa   :        Semua GKM

                                                       Semua Ketua Panitia Mata Pelajaran

 

 

5.   JAWATANKUASA INDUK PUSAT SUMBER SEKOLAH

      Pengerusi               :        Pengetua

      Timbalan Pengerusi :        Penolong Kanan

      Naib Pengerusi        :        Semua Penolong Kanan

      Setiausaha              :        Pn. Rabiaton Adawiyah Hashim

      Pen. Setiausaha      :        Pn. Suzaini binti Abu Bakar

      Ahli Jawatankuasa   :        Semua GKM

                                                       Semua Ketua Panitia Mata Pelajaran

 

6.   JAWATANKUASA  KERJA PUSAT SUMBER SEKOLAH

      Pengerusi               :        Pengetua

      Timbalan Pengerusi :        Penolong Kanan

      Naib Pengerusi        :        Semua Penolong Kanan

      Setiausaha              :        Pn. Rabiaton Adawiyah Hashim ( Penyelaras )

      Pen. Setiausaha      :        Pn. Suzaini binti Abu Bakar

      Ahli Jawatankuasa   :        Pn. Dayang Maheran bt Ahmad

                                             Pn. Che Hindon Osman

                                             Pn. Sufwatun Iffah bt Mohd Omarudin

                                             En. Ananthe Segar A/L Velayudhan

                                             Cik Fadhilah bt Md Fisal

                                             Pn. Normah Mahmood

                                   

7.   JAWATANKUASA PROGRAM NILAM

      Pengerusi               :        Pengetua

      Timbalan Pengerusi :        Penolong Kanan  Pentadbiran

      Naib Pengerusi        :        Penolong Kanan Petang

      Penyelaras              :        GKM Bahasa

      Setiausaha              :        Pn. Suzaini bt Abu Bakar

      Pen. Setiausaha      :        En. Murthy Sagar A/L Dewadoo

      Ahli Jawatankuasa   :        Pn. Rabiaton Adawiyah

                                             Semua Guru Mata Pelajaran Bahasa Melayu

                                             Semua Guru Mata Pelajaran Bahasa Inggeris

8.   JAWATANKUASA PENINGKATAN PRESTASI SPM

      Pengerusi               :        Pengetua

      Naib Pengerusi        :        Penolong Kanan  Pentadbiran

      Setiausaha              :        Pn. Lee Yai Tee

      Ahli Jawatankuasa   :        Semua GKM

                                             Kaunselor Sekolah

                                             Semua Guru Mata Pelajaran Tingkatan 5

     9.    JAWATANKUASA PENINGKATAN PRESTASI PMR

      Pengerusi               :        Pengetua

      Naib Pengerusi        :        Penolong Kanan Pentadbiran

      Setiausaha              :        Pn. Maimunah bt Bahron

      Ahli                         :        Semua GKM

                                             Kaunselor Sekolah

                                             Semua Guru Mata Pelajaran Tingkatan 3

 

 

 

12.  KETUA PANITIA MATA  PELAJARAN

      Bahasa Melayu                             :                                             Pn. Huraini bt Daud

      Bahasa Inggeris                           :                                                  Pn. Lee Shai har

      Bahasa Cina                                 :   Cik Choong Chin Han

      Bahasa Tamil                               :   En. Gobu A/L Govindaraju

      Sains                                           :   En. Ko Kiew Pek

      Matematik                                    :   En. Abu Bakar b Murad

      Sejarah                                        :   En. Mohd. Rozis bin Che Pa

      Pendidikan Islam                          :   Pn. Nuraini bt. Mahmud

      Pengetahuan Moral                       :                                                 Pn. Rubiah Husin

      Geografi                                      :                                              Pn. Siti Salwa binti

      Perdagangan / E.Asas / P.Akaun  :                                                   Pn. Lee Yai Tee

      Kemahiran Hidup Bersepadu         :  En. Maimunah bt Bahron

      Pendidikan Seni Visual                 :                                          En. Zol Paimin Hamid

      Pendidikan Jasmani & Kesihatan   :  En. Zainuddin bin Mohamad

      Sivik dan Kenegaraan                  :                                               Cik Lim Soon Hwa

      ICTL (ICT Literacy)                        :                                En. Hafsah binti Jamaluddin

      MPV Katering&P’jian Makanan      :  En. Raja Badi’ozaman Raja Samad

      Pendidikan Khas                          :  Pn M.Wati bt Abd. Aziz